'''
'''

                       
Wellness - Inhalace

Inhalační procedury jsou ideálním odlehčením pro plíce trvale zatěžované škodlivinami obsaženými ve vzduchu, které dýcháme. Vhodné jsou zejména pro klienty, kteří trpí chronickými respiračními obtížemi, ale urychlí i léčbu u klientů s nově vzniklými obtížemi a působí i preventivně u pacientů, kteří trpí častými infekty v oblasti dýchacích cest.  

Základem inhalační léčby, vhodné i pro děti, je inhalace luhačovické minerální vody, která funguje na více úrovních, a to jak v horních cestách dýchacích, tak i v dolních cestách dýchacích. Jejím účinkem dochází k odstranění otoků a tím zlepšení průchodnosti dýchacích cest (ucpaný nos, astmatické záchvaty apod.), dále k rozpouštění přebytečných hlenů (lepší vykašlávání, uvolnění nosních dutin apod.) a k celkovému zlepšení přirozených funkcí sliznice dýchacích cest (obranyschopnost). 
Druhou možností vhodnou jen pro dospělé klienty je inhalace éterických olejů, což je jednou z nejúčinnějších přírodních metod proti virovým infekcím známější spíše pod názvem aromaterapie. Éterické oleje pomáhají nejen ničit samotné viry a bakterie, ale zároveň stimulují vlastní schopnost organismu se proti infekci bránit.

Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.