'''
'''

                       
Wellness - zábaly

Zábaly, a to jak lokálně aplikované, tak zejména celotělové, působí na náš organismus na mnoha úrovních. Dle druhu aplikovaného zábalu dochází k přestupu léčivých látek skrz pokožku do těla a dále prohřátím oblasti dochází k aktivaci látkové výměny v těle. Upozorňujeme zejména na rašelinové zábaly, které jsou již po tisíciletí používány v léčbě chronických onemocnění pohybového systému a k celkové detoxikaci. 

Zábaly a pleťové masky

Rašelinový celotělový
Rašelina na zábaly je upravována do vhodné jemné konzistence mletím. Takto upravená rašelina je vhodné médium pro preventivní i léčebné použití. Doporučuje se používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení, degenerativních procesech pohybového ústrojí – artróza a jiné bolestivé syndromy kloubů a páteře, vertebrogenní algický syndrom a dále i při svalových kontrakturách a menstruačních problémech. Je vhodná i v dermatologické indikaci u exematosních onemocněních či akné.
V případě jednoznačně lokalizovaného problému – např. vertebrogenní algický syndrom bederní páteře – je vhodné použít jednorázové rašelinové obklady cílené pouze na postiženou oblast, a to jak v podobě aplikačních rašelinových obkladů, tak v podobě rašelinové pleťové masky.

Černý jíl
Zábal z černého jílu bývá také nazýván zábalem proti celulitidě. Černý jíl obsahuje množství minerálních látek a stopových prvků, kterými zásobuje pokožku a dále obsahuje, podobně jako rašelina, humiové kyseliny. Díky svému složení pokožku důkladně čistí a regeneruje, působí preventivně proti vráskám, pomáhá při akné, vyrážkách, svědění a lupénce. Je vhodný zejména u klientek trpícími celulitidou a dále v podobě jílové pleťové masky zvyšuje tonus kůže, díky čemuž pomáhá navracet mladistvý vzhled.

Parafínové obklady a parafínový zábal rukou
Lokálním působením parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Takto působí na uvolnění a snížení bolesti celého pohybového aparátu. Zároveň se používají pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel a také při odstraňování tukových polštářků a celulitidy.

Zeštíhlující celotělový zábal - pomeranč – čokoláda
Tento zeštíhlující čokoládový zábal působí na smysly i na celkovou harmonii mezi tělem a duší. Tato procedura obsahuje látky jako jsou vápník, draslík, hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol, kofein. Díky kofeinu je to vynikající terapie proti celulitidě. Čokoládový zábal napomáhá a stimuluje vylučování toxinů, zlepšuje krevní oběh a posiluje cévní stěny, zvyšuje elastičnost a pevnost pleti, obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, podporuje tvorbu hormonů radosti, snižuje záporný cholesterol (LDL)
Hedvábně hebké pokožky se dosáhne aplikací luxusního pomerančového body butter, který korunuje celý zeštíhlující proces.

Komplexní hydratační péče o pleť
Komplexní hydratační péče o pleť je ošetření pro nedostatečně hydratovanou pleť. Její předností je dvojí hydratační efekt, což znamená hloubkové provhlčení pleti zevnitř a zároveň cílené zvýšení hydratace na povrchu. Tento dvojí efekt je umožněn díky obsahu novodobé látky získávané z madagaskarské tygří trávy, která stimuluje aquaporiny. Je určena pro každý typ pleti, obzvláště pro dehydratovanou pokožku se suchým povrchem. Obsažené rostlinné oleje zvláčňují pleť a hedvábné proteiny ji zcela pročistí.


 


Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.