'''
'''

                       
Wellness - koupele

Koupele patří k základním lázeňským procedurám. Správně zvolená přísada cíleně ovlivňuje metabolismus žádaným směrem. Námi nabízené koupele jsou výběrem toho nejlepšího, co lze v dnešní balneologii aplikovat. Nabídka jednotlivých koupelí viz niže.

Uhličitá koupel CO2
Uhličitá koupel a uhličitá koupel CO2 s přísadou soli z Mrtvého moře jsou výborný prostředek ke zlepšení prokrvení celého organismu, snižuje krevní tlak, uvolňuje nervovou soustavu, přináší úlevu při křečových žilách či poruchách periferního prokrvení, zlepšuje potenci u mužů. S přísadou solí z Mrtvého moře navíc zlepšuje pružnost a elasticitu pokožky, působí protizánětlivě, protialergicky a posiluje obranyschopnost organismu. Tato procedura je fyzicky náročná a nedoporučujeme ji kombinovat s další náročnou procedurou, jako je např. celotělový rašelinový zábal.

Rašelinová koupel
Rašelinová koupel má pozitivní vliv zejména na nemoci pohybového aparátu - při revmatických chorobách a artrózách, přináší úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů. Dále pomáhá i při onemocněních kůže – příznivý vliv na ekzémy a jiné kožní záněty, jako je např. akné a atopický ekzém.

Koupel s magnesiovou solí:
Hořčík (magnesium) je jedním ze základních prvků obsažených v našem těle a hraje nezastupitelnou úlohu ve fungování a řízení buněk lidského organismu. Koupele s vysokým obsahem hořčíku doporučujeme hlavně u onemocněních revmatického charakteru, chronických zánětlivých procesech a kožních onemocněních. Dále je vhodná u klientů trpícími zvýšenou pohotovostí ke křečím. Optimální složení minerálů v této soli pomáhá buňkám optimalizovat metabolismus a přispívá k jejich regeneraci. Obsažené minerály odstraňují z pokožky škodliviny. Mají antialergický, dezinfekční a mírně vysušující účinek.

Kleopatřina koupel
Legenda o kráse královny Kleopatry vypráví příběh o koupeli v oslím mléce, která měla zázračně zjemňovat a zvláčňovat pokožku. Tuto koupel si můžete dopřát i u nás s použitím speciální kompozice éterických olejů, výtažku ze syrovátky a mandlového oleje pečující o pokožku. Kromě báječného pocitu z kleopatřiny koupele budete mít velmi jemnou, vláčnou a hydratovanou pokožku.

Aromatická koupel – levandule či eukalyptus
Pokud není cílem koupele léčebný proces, ale čistá relaxace, doporučujeme levandulovou koupel. Pokud chceme zároveň i trochu stimulovat naši kůži i dýchací aparát, je vhodné zvolit eukalyptickou koupel.

 


Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.