'''
'''

                       
Wellness - masáže

Spa & Wellness nabízí velké množství rehabilitačních a masážních procedur k uvolnění a relaxaci. Objednat je možno jak tradiční sportovní, relaxační, ajurvédskou, japonsko tlaková masáž shiatsu, masáž lávovými kameny či manuální lymfodrenáž.

Sportovní masáž
Sportovní masáž uvolňuje svalové napětí, pomáhá při revmatických onemocněních, pomáhá léčit vady na páteři – skolioza, kyfoza, lordóza. Urychluje hojení po některých úrazech. Zároveň se při masáži rozpohybuje lymfatický systém – lépe se vstřebávají otoky a krevní výrony a podpoří se fyziologické pochody v organismu. Neméně důležitá je relaxační stránka masáže.

Relaxační masáž - měkké techniky
Procedura spočívá v jemné manuální masáži, jejímž působením se dosáhne uvolnění meziobratlových plotének a spolu s tím dojde i k uvolnění spasmů kolem nervů vycházejících z míchy. Masáž zmírňuje a uvolňuje svalové spasmy axiálního svalstva, pomáhá v regeneraci komprimovaných meziobratlových plotének, pomáhá při degenerativních onemocnění páteře. Masáž taktéž stimuluje zejména krevní  oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Dále uvolňuje ztuhlá kloubní spojení a pomáhá detoxikaci organismu.

Shiatsu
Shiatsu japonská tlaková masáž, při které se postupně za pomoci váhy těla maséra, jemně protahují a uvolňují svaly a celý pohybový aparát klienta. Masíruje se jemným tlakem po drahách energetických meridiánů a bodů, stimulují se svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh. Masáž shiatsu pomáhá při odstraňování širokého spektra fyzických obtíží, navozuje pocit vnitřní vyrovnanosti, vitality, spokojenosti a sebedůvěry.
Provádí se zpravidla vleže na podlaze na měkké podložce v pohodlném oblečení.

Manuální lymfodrenáž
Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.
Celkově posiluje imunitu, výrazně detoxikuje organismus – odvádí splodiny látkové výměny, léčí otoky, celulitidu i v pokročilém stadiu (lypedém), podporuje hubnutí, zlepšuje elasticitu kůže, akné, léčí syndrom těžkých nohou – zbavuje napětí a bolesti. Pomáhá po operaci varixů, po liposukci, po úrazech či zhmoždění. Je zároveň skvělou prevencí žilních onemocnění, posiluje imunitní systém a zlepšuje metabolismus.

Ajurvédská indická masáž
Tato původně indická masáž vychází z poznatků Ájurvédy, systému tradičního indického lékařství. Ajurvédská masáž je velmi příjemná relaxační metoda vedoucí k hlubokému uvolnění. Kromě již zmíněného úplného uvolnění, pocitu klidu a pohody masáž odbourá stres, potlačuje bolesti hlavy, odstraňuje svalové spazmy. Má pozitivní vliv na funkci všech vnitřních orgánů stimulací nervů, nervových drah v páteři a nervových zakončení na chodidlech. Dále zvyšuje prokrvení kůže a celkově povzbuzuje krevní oběh včetně lymfatického systému.

Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameni je technika dlouhodobě používaná na Havajských ostrovech a v Číně. Spočívá v kladení lávových teplých oblázků na důležité dráhy do oblasti zad. Teplo kamenů se předává klientovi a uvolňuje svalové spasmy. Zároveň se provádí vlastní masáž, kde je tělo střídavě masírováno s kameny i bez nich. Masáž je vhodná k odstranění stresu a napětí v těle, stimulaci krevního a lymfatického systému, podpoře detoxikace těla či k řešení problémů se spánkem. 

 

Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.