'''
'''

                       
Wellnes - Garra Rufa

Garra Rufa – přírodní péče o pokožku
Kaprovité rybky Garra Rufa rodu Ciprinidae pocházející z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, kde dokáží přežívat ve vodě teplé až 36 st. Celsia. Toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy a zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži.

Rybky Garra Rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniku kožní infekce. Navíc ústní dutina tohoto druhu ryb obsahuje enzym ditranol, který během obrušování kůže zároveň ošetřovné partie desinfikují a podporují hojení a obnovení epidermis.
 
V našem Spa & Wellness centru klademe maximální důraz na dodržení hygienických zásad k absolutní minimalizaci infekčních rizik. Všichni klienti jsou dotazování na celkový zdravotní stav a lokální stav končetin. Před procedurou si musí klient omýt končetiny teplou vodou a mýdlem, následně jsou končetiny desinfikovány a opětovně omyty mýdlem a teplou vodou. Teprve nyní je možno ponořit končetiny do rezervoáru s rybičkami Garra Rufa, kterých je v každém akváriu 120. Po určenou dobu (obvykle 20 minut) rybičky obrušují starou kůži končetin. Po proceduře je kůže končetin znatelně hladší a jemnější.

Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.