'''''

                       
golf trénink

Driving range má rozměry 120 x 350m včetně krytých odpališť (4). Putting green, chipping, pitching area a bunker play je umožněn na přilehlé ploše o výměře 10.000 m2. K dispozici je prostor pro mytí holí, nápojový automat a vydavač treninkových míčů.
Je možno trénovat individuálně nebo využít služeb golfových trenérů, profesionálů.
 
Tréninky individuální

Indivudální trénink je nejintenzivnější formou nácviku golfové hry. Profesionální trenér se věnuje  jednomu až třem hráčům, ideálně pravidelně minimálně jednou, ale i vícekrát týdně. Společně nacvičují všechny herní situace jako odpaly, hru z pole, přihrávky, hru z písku, patování a další. Pro začátečníky nabízíme kursy k získání tzv. "golfové způsobilosti" (dříve "zelené karty"). Čas pro její získání je velmi odvislý od klienta, jeho píli a docházce, ale nakonec se to povede všem, kteří si golf zamilovali. 

Samozřejmostí je možnost objednat si trenéra i na jednu herní lekci, chce-li například vylepšit jen jednu z herních dovedností.  Také nabízíme možnost hry s trenérem na hřišti, ať už mistrovském nebo publicu, kdy je možno vylepšit dovednosti v tolik důležitém course managamentu. 

Ceník individuálního tréninku naleznete zde. Veškeré trenérské služby můžete darovat svým blízkým prostřednictvím zakoupení příslušného voucheru.

Prázdinové golfové tábory pro děti

Společně s profesionálními pedagogy z DDM Hobby Centrum 4, golfovými profesionály a erudovanými cvičiteli pořádá Golf Resort Konopiště tradiční týdenní prázdninové tábory s golfem. Primárně je tábor určen pro děti ve věku 7 - 14 let. Tábor si neklade za cíl být špičkovým tréninkovým centrem nadaných mladých golfistů, ale spíše nabídnout dětem klasický tábor v krásné přírodě, se zajímavým programem, celotáborovou hrou, celodenním výletem, noční "bojovkou" a samozřejmě a zejména s golfem, který zabírá asi polovinu volného času dětí. Základnou pro tábor je tzv. "Stará klubovna" (v blízkosti odpališť jamky č.5 Radeckého hřiště), kde každoročně postavíme klasické podsadové stany. Velká obsazenost, ale i pozitivní ohlasy rodičů a dětí jsou i pro Vaše dítě zárukou hezky stráveného prázdninového týdne. Bližší informace naleznete zde

Naši trenéři

Krátké představení našich trenérů, členů PGAC naleznete zde.

 

 

Golf Konopiště - video

video

cyklotrasy

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s., Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, tel.: +420 317 784 044, fax: +420 317 784 043, e-mail: gcko@gcko.cz

Copyright MMIT.CZ

Registrace proběhla v pořádku.
Na Váš e-mail byl odeslán aktivační email.
Zavřít
Registrace
*
*
*

*
*
*
*

* Takto označené údaje je nutné vyplnit.