× Hotel Golf Tee-time

Golf Club Konopiště

Golf Club Konopiště je občanským sdružením, které provozuje svoji činnost v areálu Golf Resort Konopiště. Je členem české golfové federace s členským číslem 044. Členem klubu se může stát jak český státní občan, tak i cizinec. Klub je otevřen nejen pro dospělé golfisty, ale i pro juniory.

Stanovy klubu naleznete zde.

Členství 

Členství v klubu je možno získat po uhrazení stanovených poplatků. Členstvím v Golf Clubu Konopiště (GCKO) se automaticky získá i členství v České golfové federaci.

Řádné členství je platné do roku 2057, je nepřevoditelné a neděditelné. Pro juniory existuje zajímavá možnost splátkového systému. Nabízíme též možnost nákupu členství na jeden rok.

Ceník členství a s tím spojených poplatků naleznete zde. V případě zájmu kontaktuje vedení resortu.

 
KONTAKT : klub@gcko.cz   
 
PARTNERSTVÍ S GOLF INDOOR STEP
Členové našeho klubu mohou využít partnerskou 20% slevu na hru na simulátorech v Golf Indooru Step.
 
Mohou tedy v zimě zdokonalovat své golfové dovednosti jak na nejlepších světových hřištích, tak na svém nejoblíbenějším domovském hřišti Konopišti, které je na tamních simulátorech též k dispozici.
 
Aktuální rekordy hřiště
 
RADECKÝ : 65 ran (-7) --- Jakub Kučera, 1. 10. 2009
D'ESTE : 66 ran (-6) --- Jiří Němeček, 2. 9. 2005
 
Každý rok organizuje GCKO dvě mistrovství klubu, ve hře na rány (2 kola) a ve hře na jamky.
Zúčastnit se mohou pouze řádní členové klubu. Výsledky obou mistrovství naleznete zde
 
V naší "síni slávy" též evidujeme mimořádné výsledky na jednotlivých jamkách, zahrané v turnajích.
Jedná se o "hole in one" a "albatross", které můžete najít zde
https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/http://workload.cmp.ubu.ac.th/PortFolio/InnerCollAct/https://journal.mdpip.com/starlight-princess-1000/https://journal.uhe.edu.pk/sweet-bonanza-xmas/https://journals.zu.edu.ly/gates-of-gatot-kaca/https://mdpip.com/akun-pro-kamboja/https://sayangibu.sch.id/bonanza-gold/https://ppdb.sayangibu.sch.id/lucky-neko/https://www.sa-ijas.org/gates-of-olympus/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://rovedar.com/akun-pro-kamboja/https://www.sa-ijas.org/mahjong-ways-2/https://admin.berjasa.co.id/akun-pro-kamboja/https://admin.berjasa.co.id/gates-of-olympus/https://learning.modernland.co.id/storage/-/akun-pro-kamboja/https://learning.modernland.co.id/gates-of-olympus/https://pcdn.edu.pl/link-terbaik/https://pcdn.edu.pl/sweet-bonanza/https://pythononlinecompiler.com/sigmaslot/http://niaksha-academic.ac.id/rekomendasi-link/https://tapchi.hce.edu.vn/slot-hoki/https://tapchi.hce.edu.vn/link-situs/https://journal.uhe.edu.pk/demo-gratis/https://vokasi.ui.ac.id/products/luar-negeri/https://www.sa-ijas.org/depo25-bonus25/https://askantech.com/wp-content/gates-of-olympus/https://stephclairesmith.com.au/passwordhttps://theairdgroup.com.au/password/https://podcastmerch.com/password/http://ojs.redfundamentos.com/slot-pulsa/https://revistas.natura.unsa.edu.ar/schemas/dana/https://rmta.ru/sdana/http://ovo-terbaru.spatialys.com/https://iqtisodiyot.tsue.uz/sites/default/dana/https://www.redfundamentos.com/imgs/pulsa/https://vokasi.ui.ac.id/web/wp-content/power-of-ninja/https://satpolpp.padanglawasutarakab.go.id/build/js/https://simtaru.padanglawasutarakab.go.id/assets/app/http://ptj.encyklopediateatru.pl/js/statistics/gates-of-olympus/http://ptj.encyklopediateatru.pl/styles/sweet-bonanza/https://sibukinblkpp.jogjaprov.go.id/project/thailand/https://morbis.id/https://sibukinblkpp.jogjaprov.go.id/tema/tanpa-potongan/https://demo-olympus.carrd.cohttps://demo-2024.crd.co/https://mahjong-ways2.uwu.ai/https://sibukinblkpp.jogjaprov.go.id/js/slot-dana/https://link-thailand.crd.co/https://padanglawasutarakab.go.id/starlight-princess/https://dpmptsp.simalungunkab.go.id/image/starlight-princess/https://sibukinblkpp.jogjaprov.go.id/js/gates-olympus/https://sibukinblkpp.jogjaprov.go.id/js/mahjong-ways-2/https://slot-gacor-2024.crd.co/https://satpolpp.padanglawasutarakab.go.id/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/https://data.pasamankab.go.id/uploads/user/2024-02-28-081555.312437index.htmlhttps://data.kepahiangkab.go.id/uploads/user/2024-02-28-084507.827272index.htmlhttps://dpmptsp.simalungunkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://opendata.dairikab.go.id/uploads/user/2024-02-28-105502.123933index.htmlhttps://tpid.morbis.id/gates-of-olympus/https://repo.itdri.id/uploads/user/2024-02-28-115628.411686index.html/https://padanglawasutarakab.go.id/slot-gacor/