× Hotel Golf Tee-time

Golf Club Konopiště

Golf Club Konopiště je občanským sdružením, které provozuje svoji činnost v areálu Golf Resort Konopiště. Je členem české golfové federace s členským číslem 044. Členem klubu se může stát jak český státní občan, tak i cizinec. Klub je otevřen nejen pro dospělé golfisty, ale i pro juniory.

Stanovy klubu naleznete zde.

Členství 

Členství v klubu je možno získat po uhrazení stanovených poplatků. Členstvím v Golf Clubu Konopiště (GCKO) se automaticky získá i členství v České golfové federaci.

Řádné členství je platné do roku 2057, je nepřevoditelné a neděditelné. Pro juniory existuje zajímavá možnost splátkového systému. Nabízíme též možnost nákupu členství na jeden rok.

Ceník členství a s tím spojených poplatků naleznete zde. V případě zájmu kontaktuje vedení resortu.

 
KONTAKT : klub@gcko.cz   
 
 
Aktuální rekordy hřiště
 
RADECKÝ : 65 ran (-7) --- Jakub Kučera, 1. 10. 2009
D'ESTE : 66 ran (-6) --- Jiří Němeček, 2. 9. 2005
 
Každý rok organizuje GCKO dvě mistrovství klubu, ve hře na rány (2 kola) a ve hře na jamky.
Zúčastnit se mohou pouze řádní členové klubu. Výsledky obou mistrovství naleznete zde
 
V naší "síni slávy" též evidujeme mimořádné výsledky na jednotlivých jamkách, zahrané v turnajích.
Jedná se o "hole in one" a "albatross", které můžete najít zde
https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://porekraf.jatimprov.go.id/storage/slot88/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/